DOAM Digital > Komunikační zařízení

PLC ethernet bridge

Pomocí PLC Ethernet Bridge může uživatel budovat LAN IP síť způsobem Plug & Play. Umožňuje připojení různých IP zařízení, jako jsou kamery a senzory, bez nutnosti dalšího ethernet kabelu, prostřednictvím existující napájecí sítě jako komunikačního média.

ADAC kontroler

ADAC je vestavěná EDGE platforma s integrovaným Ethernetem, USB,GSM, sériová rozhraní a I/O porty. Finální konfigurace ADAC zařízení se vybírá dle potřeby a účelu použití. Disponujeme širokou škálou možností EDGE hardware.

ADAC kontroler (EDGE S207)

EDGE S207 je programovatelný logický řadič (PLC) a brána určená pro vrstvu EDGE, řízení, regulaci a monitorování. S207 je vybaven kombinací digitálních vstupů a reléových výstupů při zachování své kompaktní velikosti. Díky tomu je použitelný v široké škále aplikací v jednoduchých instalacích, které zahrnují monitorování, čtení dat z binárních senzorů a přepínání externích zařízení pomocí reléových výstupů. S207 také obsahuje jediné sériové rozhraní RS485 pro připojení rozšiřujících modulů nebo bran a 1vodičové rozhraní pro připojení digitálních snímačů teploty nebo vlhkosti.

Prestige IoT System

V dnešní době je čas nabídnout mnohem více funkcí než jen osvětlení. Prestige IoT lze snadno integrovat s jinými zařízeními a senzory, které přímo nesouvisejí s osvětlením, ale mohou podnikům přinést významné úspory díky sběru a správě různých dat.

Ghada IoT

Perfektní průmyslové IoT LED svítidlo s parametry, které dokáže odolat náročným provozním podmínkám. Díky své životnosti až 100 000 hodin spolehlivé udrží provozuschopnost při vysokých teplotách, široký rozsah světelných výstupů, vynikající účinnost a vysoké IP.

Elektrická rozvodná skříň 

WorkSys rozvodní skříň vytváří základny pro řízení a sběr dat prostřednictvím sítě veřejného osvětlení, což je díky svým jedinečným vlastnostem ideální řešení pro budování inteligentní venkovní infrastruktury.

Pokud potřebujete digitální průmyslové řešení, jsme Vám k dispozici.

Kontakt